BogdyAsse™ Posted March 30, 2014 Report Posted March 30, 2014 Nick: wizzY!M: pascubogdan2004@yahoo.comSteam: ---Cate ore poti sta pe server zilnic: 5-6 oreVarsta: 17 aniPrimele 4 cifre din CNP: 2840 ( nu il mai tin minte parca asa era )Motiv: vreau sa tin serverul sub controlOre jucate: http://www.gametracker.com/server_info/zm.ilegalzone.com:27015/top_players/?query=wizz&Search=Search Vot Zilnic?: Da
ValiJrr Posted March 30, 2014 Report Posted March 30, 2014 Mna mna mna... Te cam tradeaza CNP-ul. Dupa cnp-ul pus de tine esti fata si ai 30 de ani. Sa zicem pro..
sNaKe Posted March 30, 2014 Report Posted March 30, 2014 Contra nu te-am vz pe sv !Si mai fa niste ore .
AMD Posted March 30, 2014 Report Posted March 30, 2014 Ia cauta tu chp-ul corect. P.S Dupa ce va reveni cu edit cererea va fi respinsa sau acceptata. Continuati Pro / Contra !
sNaKe Posted April 1, 2014 Report Posted April 1, 2014 De la mn e contra am zis mai sus (nu l-am vz pe sv deloc) . Connect ZM.IlegalZone.com--->Cautam admini!
W--dRuNk--W Posted April 1, 2014 Report Posted April 1, 2014 Chiar daca nu are ore si nu l-am vazut pe sv de la mine are PRO. Daca e bun stie comenzi etc... de ce sa nu fie helper sau orice admin... Astept sa ne cunoastem mai bine!
Guest MDFK. Posted April 2, 2014 Report Posted April 2, 2014 Cerere respinsa !Ai mai avut admin si ti-ai batut joc !Daca te mai vad ca se baga altii in cereri (ex:guess , wiZZ) Ne suparam + aceea , cu , cereri o faceti si gata nu ma faceti double-post sau etc.Tc.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.