Guest Raduku Posted March 23, 2014 Report Posted March 23, 2014 Numele dvs. :Salvatore "Raduku"Numele adminului reclamat : Junioru "Okapi"Data si ora : in jur de 2:30 dimineataMotiv reclamatie : Eram cu nick lu frate-miu "R-Z-V!" si ma banat fara motiv.Dovada (Se accepta doar Print la consola) :http://vvcap.net/db/_YWSZhJe-yC2axn_rH13.htp http://vvcap.net/db/KsaNe7xZzUaKBWPZAWAt.htp Mentionez ca Energy mi-a dat voie sa intru cu nick lu frate-miu, si Juniorul a vrut sa-mi dea ban inainte cu cateva ore , pt ca a spus ca nu-i e frica de reclamatia mea, iar dupa cateva ore mi-a dat 20 de secude sa ies de pe svr , altfel imi da pika , nici macar n-am apucat sa ies , si Juniorul ma banat permanent !Ps : Junioru , inteleg nu iti este frica de reclamatia mea, dar e un regulament !Miezu te rog sa nu dai TC .
Guest Raduku Posted March 23, 2014 Report Posted March 23, 2014 Energy acum 20 de minute mi-a dat Daruso ban la ora 1:00http://vvcap.net/db/Qa2kbOJ_9EjSAQJBIlSf.htp Energy acestea de ma mai jos nu pot fi modifica verifica ftp ! http://vvcap.net/db/-EppLO7_gBKAaVz1l79c.htp
Guest Banned. Posted March 24, 2014 Report Posted March 24, 2014 :-? cel mai bine nu comentez... chiar is curios pe parcurs de pareri...
Guest Raduku Posted March 24, 2014 Report Posted March 24, 2014 Energy stie faza cu slay , i-am dat slay pt ca avea mod a luat toti player si a mai ramas unul singur si se juca cu el , nu lasa nici free si am zis ataca sau slay , si i-am dat slay statea UN SERVAR INTREG DUPA EL ,si totusi nu e un motiv pentru ban.
bebe@loredana Posted March 24, 2014 Report Posted March 24, 2014 banu l-ai merita k ai dat slay aiura..nici bn nu ai spus sa attace si pac si ai dat slay ia-m spus eu sa attace si attaca dar oftica k te-a omorat iai dat slay (ban il meriti) nu permanet dar (1000000 de ore )DA :)))
XandeR Posted March 24, 2014 Report Posted March 24, 2014 banu l-ai merita k ai dat slay aiura..nici bn nu ai spus sa attace si pac si ai dat slay ia-m spus eu sa attace si attaca dar oftica k te-a omorat iai dat slay (ban il meriti) nu permanet dar (1000000 de ore )DA :)))Stai sa inteleg....de cand se da ban pt slay?
Okapi Posted March 24, 2014 Report Posted March 24, 2014 Da Nici Eu Nu Stiam Ca E Voie Sa Intri Pe Accesu Altcuiva ...Plus Ca Acest Copil Frustrat A Dat Ban La Tot Servarul....El Zice Ca Tu I-ai Dat Voie...Daca E Asa Imi Poti Scoate Adminu Si Lasami VIP Te Rog Ca Nu Are Nici Un Rost ..Il Poti Face Admin Din Nou Daca Vrei.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.