Jump to content

Reclamatie [Faby]


Just4Game

Recommended Posts

Posted

Numele dvs. :CoSM!NNumele adminului reclamat :Faby alaData si ora :6:56 23-03-2014Motiv reclamatie :are un limbaj de copil de 9 ani :l-am luat si o sa vedeti in poza ce a zis :DDovada (Se accepta doar Print la consola) :

 

http://tinypic.com/view.php?pic=33ou03s&s=8

 

a stati si cand am intrat pe sv sai zic ca iam facut rclamati a injurat p un`u ca la luat cand ava jt =]] 

 

dovada

 

http://tinypic.com/view.php?pic=27zhykz&s=8

dak nu va mrg sa intrati dirct pe ea va rog sa o copiati si sa o bagati la link-uri :D

Posted

Pe accesulu lui [Faby] sunt mai multi de 5 playeri care intra..Adevaratul faby nu a mai intrat pe SV de aproape o saptamana pentru ca am vb eu cu el pe mes si a zis ca a dat fratisu parola la toti! Vipu il mai are pana pe data de 26.03.14 adica inca 3 zile de aici in colo!

T/c

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...