Just4Game Posted March 23, 2014 Report Posted March 23, 2014 Numele dvs. :CoSM!NNumele adminului reclamat :Faby alaData si ora :6:56 23-03-2014Motiv reclamatie :are un limbaj de copil de 9 ani :l-am luat si o sa vedeti in poza ce a zis :DDovada (Se accepta doar Print la consola) : http://tinypic.com/view.php?pic=33ou03s&s=8 a stati si cand am intrat pe sv sai zic ca iam facut rclamati a injurat p un`u ca la luat cand ava jt =]] dovada http://tinypic.com/view.php?pic=27zhykz&s=8dak nu va mrg sa intrati dirct pe ea va rog sa o copiati si sa o bagati la link-uri :D
InfeRn0 Posted March 23, 2014 Report Posted March 23, 2014 Da e un copil de 9-10 ani..si vipi si-o iau in cap deja..
Razvan Posted March 23, 2014 Report Posted March 23, 2014 Pe accesulu lui [Faby] sunt mai multi de 5 playeri care intra..Adevaratul faby nu a mai intrat pe SV de aproape o saptamana pentru ca am vb eu cu el pe mes si a zis ca a dat fratisu parola la toti! Vipu il mai are pana pe data de 26.03.14 adica inca 3 zile de aici in colo! T/c
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.