XandeR Posted March 17, 2014 Report Posted March 17, 2014 Ca sa nu intampinati probleme pana sambata cand ts3 este obligatoriu...am facut acest topic pt cei ce nu stiu sa il instaleze.O sa va ajut eu cu un program numit teamviewer9 .Sper ca macar acest driver sunteti in stare sa il instalati in pcul vostru.Va las un link cu un tutorial de instalare teamviewer si un link de unde sa il downloadati.Tutorial instalare link: http://videotutorial.ro/team-viewer-pentru-control-de-la-distanta-incredibil-de-simplu-tutorial-video-hd/ Download Link : http://www.teamviewer.com/ro/download/windows.aspx Dupa ce o sa aveti acet program instalat ma cautati la id de messenger energy_zm si va instalez eu ts3 . Bafta si sper sa va dati interesul spre biele vostru de a ramane in comunitatea acetui svr.
Guest The Fire Posted March 19, 2014 Report Posted March 19, 2014 Eu lam instalat dar daca poti intra pe mess sati dau la teamwiwer sa il faci tu ca nu stiu cum sa te adaug
Guest MeThoDIGZ Posted March 30, 2014 Report Posted March 30, 2014 Sunt si eu disponibil cine nu stie , si asa energy are multe pe cap :))
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.