CANABIS Posted March 15, 2014 Report Posted March 15, 2014 Nick svr:[VLK]C@N@BISGrad :JAMESBONDPerioada:1-2 saptamani Motivul:nu mai am timp ,plec seara la 8:15 si vin dimineata la 6 :30 de la munca ,sunt foarte obosit si nu mai pot intra pe sv.O SA INTRU PE FORUM IN TIMPUL ZILEI SA VOTEZ SI SA-MI FAC DATORIA DE ADMIN Multumesc
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.