Jump to content

Absenta [VLK]C@N@BIS


CANABIS

Recommended Posts

Posted

Nick svr:[VLK]C@N@BIS

Grad :JAMESBOND

Perioada:1-2 saptamani

 

Motivul:nu mai am timp ,plec seara la 8:15 si vin dimineata la 6 :30 de la munca ,sunt foarte obosit  si nu mai pot intra pe sv.

O SA INTRU PE FORUM IN TIMPUL ZILEI SA VOTEZ SI SA-MI FAC  DATORIA DE ADMIN 

Multumesc 

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...