BaWlete. Posted March 9, 2014 Report Posted March 9, 2014 Nick:B.P.SID Yahoo Messenger:petrut.banicaIntervalul de timp in care stai pe server: 1-3 P.MVarsta:12Primele 3 cifre din CNP:201Motiv:este fainOre jucate pe server(minim 30, comfirma gametracker):http://www.gametracker.com/server_info/zombie.ilegalzone.com:27015/top_players/?query=B.P.S&Search=SearchPuteti Ajuta La plata Serverului si a dropurilor ? da/nu :o sa incerc Ai Dat like la pagina nostra de Facebook?https://www.facebook...mbie.IlegalZone .da/nu: da De unde stii de noi ? :DE LA UN prieten din start fara sa se mai dea pro contra.1. Cand un jucator are aim si nu se vede in poze cum reactionati?AIMUL NU SE VEDE IN SS, FACEM DEMO2. Injurarea,insultarea sau jignirea de orice fel a unui admin logat este sanctionata cu?KICK , GAG, BAN3. La ce ne ajuta comanda amx_last ? NE ARATA ULTIMI 10 PLAYERI IESITI DE PE SERVER4. .La ce ne ajuta comanda amx_map ? DA LA VOT O MAP5. Injurarea,insultarea sau jignirea unui jucator este sanctionata cu ? KICK , GAG, BAN6. La ce ajuta slotul? NE PASTREAZA NICK REZERVAT7. La ce ne ajuta comanda amx_slay ? OMOARA UN PLAYER8. .La ce ne ajuta comanda amx_Slap ? LOVESTE PLAYERUL CU UN ANUMIT DMG9. La ce ne ajuta comanda amx_psay ? SCRIE UN MESAJ PRIVAT UNUI ALT PLAYER10. .La ce ne ajuta comanda amx_vote ? DA LA VOT ANUMITE MAPE11. .La ce ne ajuta comanda amx_nick ?SCHIMBA NICK-UL UNUI ALT PLAYER12. .La ce ne ajuta comanda amx_Who ? NE ARATA ADMINI DE PE SERVER13. La ce ne ajuta comanda amx_help ? NE ARATA COMENZILE SI CE FAC ELE 14 La ce ne ajuta comanda amx_kick ? DA UN PLAYER AFARA DE PE SERVER15. La ce ne ajuta comanda amx_chat ?VORBESC ADMINII INTRE EII16. .La ce ne ajuta comanda amx_csay ? SCRIE MARE SUS IN CENTRUL ECRANULUI17. .La ce ne ajuta amx_cancelvote? ANULEAZA VOTUL DAT18.Ce comanda trebuie folosita pentru a vedea ip-ul unui jucator iesit de pe sv ? AMX_LASTIP19. La ce foloseste amx_pika ? DISTRUGE CS -UL PLAYERUL PE CARE SA FOLOSIT FAQ 1+1 = PERECHE
InfeRn0 Posted March 9, 2014 Report Posted March 9, 2014 Hai sa zicem un pro..ca ai 80 de ore dar mai fa..eu zic ca ne mai trb cv helperi...dar iti dau pro cu conditia sa fii activ cel putin 2 3 ore pe zi..si voteaza sv
ionci2 Posted March 9, 2014 Report Posted March 9, 2014 ee de data asta ai nimerito pro si din partea mea
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.