Guest DMX Posted March 3, 2014 Report Posted March 3, 2014 Nick:DMXID Yahoo Messenger:gabriel_ser19Detinator Steam:NUIntervalul de timp in care stai pe server: 1-5 P.MVarsta:17Primele 3 cifre din CNP:179Motiv:IMI PLACEOre jucate pe server(minim 30, comfirma gametracker):http://www.gametracker.com/server_info/zombie.ilegalzone.com:27015/top_players/?query=DMX&Search=SearchPuteti Ajuta La plata Serverului si a dropurilor ? da/nu :O SA INCERCAi Dat like la pagina nostra de Facebook?https://www.facebook...mbie.IlegalZone .da/nuDe unde stii de noi ? :DE LA UN PRIETENSa votezi serverul infiecare zi !Cererea se completeaza impreuna cu testul de mai jos.Daca nu raspundeti la minim 15 intrebari corect aveti reject din start fara sa se mai dea pro contra.1. Cand un jucator are aim si nu se vede in poze cum reactionati?AIMUL NU SE VEDE IN SS, FACEM DEMO2. Injurarea,insultarea sau jignirea de orice fel a unui admin logat este sanctionata cu?KICK , GAG, BAN3. La ce ne ajuta comanda amx_last ? NE ARATA ULTIMI 10 PLAYERI IESITI DE PE SERVER4. .La ce ne ajuta comanda amx_map ? DA LA VOT O MAP5. Injurarea,insultarea sau jignirea unui jucator este sanctionata cu ? KICK , GAG, BAN6. La ce ajuta slotul? NE PASTREAZA NICK REZERVAT7. La ce ne ajuta comanda amx_slay ? OMOARA UN PLAYER8. .La ce ne ajuta comanda amx_Slap ? LOVESTE PLAYERUL CU UN ANUMIT DMG9. La ce ne ajuta comanda amx_psay ? SCRIE UN MESAJ PRIVAT UNUI ALT PLAYER10. .La ce ne ajuta comanda amx_vote ? DA LA VOT ANUMITE MAPE11. .La ce ne ajuta comanda amx_nick ?SCHIMBA NICK-UL UNUI ALT PLAYER12. .La ce ne ajuta comanda amx_Who ? NE ARATA ADMINI DE PE SERVER13. La ce ne ajuta comanda amx_help ? NE ARATA COMENZILE SI CE FAC ELE 14 La ce ne ajuta comanda amx_kick ? DA UN PLAYER AFARA DE PE SERVER15. La ce ne ajuta comanda amx_chat ?VORBESC ADMINII INTRE EII16. .La ce ne ajuta comanda amx_csay ? SCRIE MARE SUS IN CENTRUL ECRANULUI17. .La ce ne ajuta amx_cancelvote? ANULEAZA VOTUL DAT18.Ce comanda trebuie folosita pentru a vedea ip-ul unui jucator iesit de pe sv ? AMX_LASTIP19. La ce foloseste amx_pika ? DISTRUGE CS -UL PLAYERUL PE CARE SA FOLOSIT FAQ 1+1 = PERECHE
Ion3L Posted March 3, 2014 Report Posted March 3, 2014 PRO!!! SA FI ACTIV PE SERVER SI PE FORUM SI SA VOTEZI ZILNIC SERVERUL.
ionci2 Posted March 3, 2014 Report Posted March 3, 2014 Pro dmx sper ca o sa fi baiat cuminte si ascultator si bineinteles vot zilnik!!!!
Guest Zombie.IlegalZone Posted March 3, 2014 Report Posted March 3, 2014 ooooopaaa ce avem noi aici :))) PRO ! stati linistiti dragi colegi,,,am eu grija de DMX , suntem tovarasi buni ii arat eu cinei miezu :)))
GoKu Posted March 3, 2014 Report Posted March 3, 2014 e alu dura vrei helper ai uitat sa imi ceri voie...pro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.