Jump to content

[Respins]cerere gold


Guest BmW750

Recommended Posts

Posted

Nik: BmW750i

*Varsta:14

*Cat donezi:2-3 euro mai incolo

*Steam:nam B)

Guest Scooby-Doo
Posted

Eu nu am nimic in potriva sa fie admin si pe serverul meu si pe al tau ...Daca tu ai bine e ok nu am nimic in potriva te inteleg perfect si ceilalti care nu sunteti admini pe serverul meu de ce dati comentari aici ?(JuGa)Daca vrei gold bmw intai trebuie sa donezi 2Euro

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...