Death SS Posted September 10, 2019 Report Posted September 10, 2019 Numele tau pe server: Death!Numele Adminului reclamat: edwN1Data si ora: 10/09/2019 //// intervalul orei 7-8Motivul reclamatie: abuz in functieDovada: https://imgur.com/a/bE8TvOPObservatie: nu a anuntat cand a luat mod si am intrebat de altcineva si raspunsul pe care l-am primit a fost acesta, citez: "e admin,face ce vrea"
BuliNa27 Posted September 11, 2019 Report Posted September 11, 2019 Lipsa de ocupație pe bune .... hai sa lăsam copilărie și reclamațiile inutile ... Încercați sa faceți și bine nu doar rău ...
Inspector kwebbelkop Posted September 11, 2019 Report Posted September 11, 2019 Pro. Nu a citit regulamentul Si armando are dreptate...
Swift212 Posted September 12, 2019 Report Posted September 12, 2019 Pro pt remove. A facut exact acelasi lucru acum cu mine pe server. Se termina runda zice mod si isi ia direct.Nu se face asa, macar anunta cu O RUNDA inainte sa se pregateasca playerii.https://ibb.co/y8kTVg5
edwN1 Posted September 12, 2019 Report Posted September 12, 2019 1 . Faza pe ice_attack3 , de ce nu ai facut screenshot mai sus ? aveai scor bun si te-am luat si acum imi incepi sa-mi plangi ? 2: Domnul Swift sau vrei sa te numesti .... " https://imgur.com/gallery/B4bYgJF " de acum sa te uiti mai sus in consola sa vezi daca am anuntat sau nu , app domn-ul swift , cand raman 2,3 playeri si nu poti sai omori de ce dai retry sa-si piarda jucatori armele / jet-urile ? PS: screnshot-ul in cs nu-mi apare asa ca am facut poza cu telefon-ul sa fiu mai sigur !
BuliNa27 Posted September 13, 2019 Report Posted September 13, 2019 EdwN1 citește regulamentul și respecta-l ! Înainte de a lua mod trebuie sa anuntați cu o runda înainte cel puțin ! Deci , sa nu mai văd reclamații de genul .Înainte sa faceți o reclamație asigurați-vă ca voi sunteți curați ! Topic închis !
Recommended Posts