Jump to content

Recommended Posts

Posted

Numele tau pe server: Death!
Numele Adminului reclamat: edwN1
Data si ora: 10/09/2019 //// intervalul orei 7-8
Motivul reclamatie: abuz in functie
Dovada: https://imgur.com/a/bE8TvOP

Observatie: nu a anuntat cand a luat mod si am intrebat de altcineva si raspunsul pe care l-am primit a fost acesta, citez: "e admin,face ce vrea"

 

 

Posted

1 . Faza pe ice_attack3 , de ce nu ai facut screenshot mai sus ? aveai scor bun si te-am luat si acum imi incepi sa-mi plangi ?

 

2: Domnul Swift sau vrei sa te numesti .... " https://imgur.com/gallery/B4bYgJF " de acum sa te uiti mai sus in consola sa vezi daca am anuntat sau nu , app domn-ul swift , cand raman 2,3 playeri si nu poti sai omori de ce dai retry sa-si piarda jucatori armele / jet-urile ?

 

PS: screnshot-ul in cs nu-mi apare asa ca am facut poza cu telefon-ul sa fiu mai sigur !

Posted

EdwN1 citește regulamentul și respecta-l !

Înainte de a lua mod trebuie sa anuntați cu o runda înainte cel puțin ! Deci , sa nu mai văd reclamații de genul .

Înainte sa faceți o reclamație asigurați-vă ca voi sunteți curați !

 

Topic închis !

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...