Guest alex0101 Posted August 25, 2019 Report Posted August 25, 2019 Nick: MariusContat(E-mail/gmail/fb): raul.marinescu@yahoo.comDetinator Steam: nuIntervalul de timp in care stai pe server: foarte multVarsta(minim15): 28Primele 5 cifre din CNP:19108Motiv pentru care doriti admin: am avut admin,m-am retras pt ca am vrut sa joc si eu linistit dar dupa cum se vede rar sunt admini on ca s dea ban ,res,....etcOre jucate pe server(minim 30, comfirma gametracker): nu mai pun linku pt ca am foarte multa acativitatePuteti Ajuta La plata Serverului si a dropurilor ?(da/nu): da Cum ai aflat de noi? : va stiu demultEsti deacord sa utilizezi Discord pe durata jocului?: da aveam gradu foloseam discord iar ceilalti nu era nimeni on pe iscordPoti sa votezi serverul ?: daRegulament FAQ: "regulile trebuie respectate"Cunostinte amx/cvar(1-100%): 90%
SuperioR Posted August 25, 2019 Report Posted August 25, 2019 Tu glumesti sau ce faci ? :))https://www.ilegalzone.ro/forum/index.php/topic/25886-retragere-marius/
Guest alex0101 Posted August 25, 2019 Report Posted August 25, 2019 spon3r eu nu te-am mai vazut pe servar de secole,aai ramas in urma rau de tot :)))
spoon3r Posted August 25, 2019 Report Posted August 25, 2019 Tu faci cerere de retragere, iti e acceptată, si la câteva zile vi si spui că iti vrei gradul înapoi, ce treaba are serverul in toata ecuația asta?
XandeR Posted August 25, 2019 Report Posted August 25, 2019 nici eu nu prea inteleg, mai ales ca adminul era gratuit.
vlad1s Posted August 25, 2019 Report Posted August 25, 2019 nici nustiu ce sa pun , ai dat retragere acum doresti inapoi admin nu helper nustiu, eu pun :CONTRA:
Z13R Posted August 27, 2019 Report Posted August 27, 2019 (edited) :PRO: /tc glm Edited August 27, 2019 by Str1ke Warn! No grade no post
Recommended Posts