Jump to content

Recommended Posts

Guest alex0101
Posted

Nick svr: Marius
Grad : Adinistrator
Perioada: permanent
Motivul:   M-am saturat de tot de acest servar,nu se face nimik in legatura cu bugurile, ceilalti admini ma intreaba dc am dat ban ( nu dau nume), nu pot juca linistit o mapa ca sunt stresat de toti.

                Am crezut ca va fi un servar frumos,ca se poate juca,aveam de gand sa donez, dar nu am sa mai fac acest lucru.  Imi strang bani de mod si gata pica servarul si intra mapa zm_foda.  Cat timp  mai au astia vip  ca de cand a fost acel concurs unii jucatori au ramas cu vipu. 

 

                  Sunt mai multe motive pt care vreau sa ma las sa nu mai fiu admin,mai sus am enumerat cateva din ele, mai am motive dar nu stau acu sa le enumar pe toate. 

 

 

O ZI FAINA SA AVETI!!!

                 

 

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...