Guest SkiZo. Posted July 24, 2019 Report Posted July 24, 2019 Odata cu lansarea iOS 12 Apple s-a decis sa permita si altor producatori de sisteme software de navigatie sa intre in CarPlay. Google Maps a fost prima aplicatie de mult asteptata care a intrat in CarPlay, acum vine una si mai dorita: Waze. Cu alte cuvinte, daca aveti un iPhone si o masina care are Apple CarPlay, sau va bate gandul sa va luati una, acum va puteti baza pe o navigatie mult mai buna, cu indicatii si avertizari din trafic. Sursa : https://arenait.ro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.