Guest SkiZo. Posted July 24, 2019 Report Posted July 24, 2019 Anul trecut prin decembrie, Apple a cumparat Shazam pentru 400 de milioane de dolari. Doar ca achizitia efectiva nu a avut loc nici pana in ziua de astazi. Cine spune ca doar in Romania sistemul birocratic e lent si greoi, se inseala. A trecut aproape un an de la anunt pana la primirea aprobarii UE in privinta achizitiei. In acelasi timp, Apple a anuntat ca va scoate reclamele din Shazam in curand, pentru ca in momentul de fata utilizatorii trebuie sa plateasca 3$ daca vor sa scape de acestea. Sursa: https://arenait.ro
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.