Jump to content

SEDINTA URGENTA SI OBLIGATORIE


BuliNa27

Recommended Posts

Posted

            EneRgY - FONDATORUL PRINCIPAL SI DETINATORUL SERVERULUI

 

                              VA ROAGA AZI LA ORA 21 SA VA PREZENTATI

                         PE SERVERUL DE DISCORD PENTRU O MICA SEDINTA !  

 

 

                                                                               Multumesc ! 

Posted

Voi Vedea Daca pot intra. doar ce voi pleca maine dimineata la 8 , pana in oradea si daca ajung o sa intru de pe telefon ! Daca Nu Am Sa Discut Cu Bulina. Sa vad ce sa vorbit la sedinta. ! 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...