Jump to content

Reclamatie Andrey**


Lux

Recommended Posts

Posted

Numele tau pe server: Lux
Numele Adminului reclamat:  Andrey**
Data si ora: 10:45 ; 7/18/2019
Motivul reclamatie: Swift mi-a dat zm la inceputul rundelor si cam l-am omorat pe primul om, si  Andrey**  m-a facut inapoi in Human si dupa iara in zombie.
Dovada: https://imgur.com/NMrsGkn

 

Posted

Asculta și taci

Asta am vrut sa fac și eu

Sa te fac zombie și am dat în același timp cu Swift dacă știam că îți dă el nu îți dădeam și eu

Da e o greșeală ❤️

Posted

A fost o greseala de catre admin-ul Andrey**.

Când tu ai cerut sa fii zm, in chat-ul adminilor nu s-a stabilit cine iti dadea zm, asa ca swift te-a facut zm si in acelaș timp te facuse si Andrey om, si dupaia Andrey te făcuse zm ca tu sa fii zm asa cum ai cerut inainte sa se intample acest lucru nedorit(eu fusesem pe server la acel moment).

Deci Contra!!!

Guest SkiZo.
Posted

:CONTRA:, toți mai facem greșeli, mai multă atenție pe viitor @Andrei!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...