Guest FLaviaNNNN Posted June 19, 2019 Report Posted June 19, 2019 Numele tau in Joc: Z13RNumele Adminului care te-a banat: Erau doi admini pe server atunci s3xty si inca unul pe care i-am uitat numele.Data si ora: 19.06.2019Harta: zm_fodaMotivul pentru care ati primit ban: Am dat un he in survivor round :))Ip-ul tau pentru unban: 188.173.8.148SteamID ul pentru unban: STEAM_1:0:2040501336Dovada: https://imgur.com/a/6yvBTAg
Death SS Posted June 19, 2019 Report Posted June 19, 2019 Nu cred ca e ceva de care sa fii mandru sau de care sa te razi..., eu unul nu vad nimic amuzant, bine ti-a facut, depinde pentru cat timp ai primit ban daca e permanent vei primi unban daca e pentru cateva ore vei ramane cu banul... :meme:
Sthreexty Posted June 19, 2019 Report Posted June 19, 2019 Data viitoare cand mai faci greseli de genul nu mai iert nimic , dupa cate am inteles de la alti jucatori tu faci greseala asta cam desUNBAN
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.