Jump to content

Reclamatie iFenomenol


RikyAdv

Recommended Posts

Posted

:contra: , am si eu o intrebare. Ce ti se pare tie ca e abuz aici?

Un admin poate sa iti dea sau sa dea la un player zm sau human , are voie odata la 2 runde sa isi dea human sau la un player.

Daca era de mai multe ori la rand ziceam pro da asa nu prea vad motivul reclamatiei adica mna nush ce vezi tu abuz in asta .

Posted

In fine, inchide topicul ca daca e ceva o sa filmez.

Nu inchid topicul. Eu astept o dovada si nu sunt sigur dar cred ca sup poate verifica daca si-a dat de mai multe ori. Vedem daca o sa vada sup topicul ii zic eu sa verifice daca poate si daca ai dreptate sa ia masuri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...