Pro pt remove. A facut exact acelasi lucru acum cu mine pe server. Se termina runda zice mod si isi ia direct. Nu se face asa, macar anunta cu O RUNDA inainte sa se pregateasca playerii. https://ibb.co/y8kTVg5
Asta a fost asa la intaratare, cand te puneai cu cTm pe mine cu grenazi si dupa ziceati "bravo" , "cu placere" :ymapplause: :ymapplause: . Am gresit, asta e. Vedem noi cum o sa fiti voi doi pe server acum :))
Numele tau pe server: Swift Numele Adminului reclamat: talentosul Data si ora: 18/8 , 19:10 Motivul reclamatie: aim Dovada: https://ufile.io/2mx6wgsj https://ufile.io/5wx2rpx8
Nu il inteleg pe strike, el da pro la toate cererile. Ai un model de urmat cand faci o cerere, unde toate datele sunt obligatorii, revino in 7 zile cand o sa-ti scrii adresa de e-mail si cnp-ul. :CONTRA: