Jump to content

PROPUNERE BOMBA


D.Bogdan

Recommended Posts

Faptul ca te duci pe alte servere te afecteaza la cap :)))   

Serverul este a lui Alex si el decide ce face cu el .... noi degeaba cautam scripter daca el nu este deacord . V-am mai explicat de atatea ori ....ca sa avem scripter trebuie sa detina si ftp si Alex nu da ftp-ul nimanui . Asa ca daca aveti propuneri in legatura cu serverul sau probleme si sugestii nu ezitati sa ii dati lui mesaj in privat 🙂  

 

ps: dc scrii cu litere mari ? 

Link to comment
Share on other sites

Mie chiar imi pasa de sv asta, nu cred ca vrea nimeni ca dupa 10+ ani de activitate sa se duca de rapa, eu unul (nu o spun cu rautate) sunt de aproape 7 luni pe sv acesta, si se duce din ce in ce mai jos. Mai ales cu botii, codati, nu se imbunatateste cu nimic... Alex, sper sa citesti aceasta propunere si sper ca sa te puna pe ganduri. Multumesc.

Ps: imi place sa ies in evidenta. =))

Link to comment
Share on other sites

On 11/14/2020 at 8:41 PM, D.Bogdan said:

Mie chiar imi pasa de sv asta, nu cred ca vrea nimeni ca dupa 10+ ani de activitate sa se duca de rapa, eu unul (nu o spun cu rautate) sunt de aproape 7 luni pe sv acesta, si se duce din ce in ce mai jos. Mai ales cu botii, codati, nu se imbunatateste cu nimic... Alex, sper sa citesti aceasta propunere si sper ca sa te puna pe ganduri. Multumesc.

Ps: imi place sa ies in evidenta. =))

Oricum tu iesi mereu in evidenta 😍

Link to comment
Share on other sites

  • Str1ke locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
  • Create New...