Jump to content

Bun venit pe IlegalZone.Ro
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți cu postări la subiectele existente, să oferiți reputație colegilor, să obțineți propriul mesager privat, să vă actualizați statusul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Loghează-te aici - in caz contrar Crează un cont gratuit astăzi!

Toggle shoutbox Open the Shoutbox in a popup

-Platile pentru admine si vip se vor face doar la bulina . Daca platiti la alcineva riscati sa ramaneti fara bani si fara acces. Multumesc
-The payments for admin and vip will be made only at Bulina. If you pay to someone else you risk to lose your money and access. Thanks
Our Permanent discord Server https://discord.gg/e4s7Q3k
If you want to buy admin or vip PM Bulina
Pentru admine si vip PM Bulina
VIP/Admin Price Click Here

@  ֆʊքɛʀɨօʀ : (08 December 2019 - 11:53 PM)

Ai dat edit la ce ?

@  ֆʊքɛʀɨօʀ : (08 December 2019 - 11:53 PM)

@Reedick pai ai dat edif m

@  BuliNa27 : (08 December 2019 - 10:11 PM)

Lasă ușor vocabularul , când faci plata bag accesul nu când primesc un mesaj pe forum ci o notificare pe PayPal dacă înțelegi ....

@  BuliNa27 : (08 December 2019 - 10:04 PM)

@David2003 cui ai donat tu mai băiatule ?

@  Reedick : (08 December 2019 - 05:47 PM)

@ֆʊքɛʀɨօʀ , sa verifici pm

@  I'm Legend : (08 December 2019 - 03:26 PM)

I DIDNT DO ANYTHING

@  I'm Legend : (08 December 2019 - 03:26 PM)

PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS UNBANNNNNNNNNNNNNNN ME

@  I'm Legend : (08 December 2019 - 03:07 PM)

@ֆʊքɛʀɨօʀ pls unban me

@  David2003 : (08 December 2019 - 02:17 PM)

superior am asteptat 2 zile deja.Parerea mea ar trebuii sa pune pe cineva resposnabil

@  ֆʊքɛʀɨօʀ : (08 December 2019 - 01:28 PM)

De ce ati modificat amx_who :| ?

@  ֆʊքɛʀɨօʀ : (08 December 2019 - 01:17 PM)

Nu sta nimeni 24/7 la pc :-?

@  ֆʊքɛʀɨօʀ : (08 December 2019 - 01:17 PM)

@David2003 Pai ai rabdare :))

@  David2003 : (08 December 2019 - 12:40 PM)

i-am donat lu bulina asta si nimic baga mias .

@  Str1ke : (08 December 2019 - 11:04 AM)

Neata all ~O)

@  I'm Legend : (08 December 2019 - 07:30 AM)

i got ban for no reason wtf

@  Reedick : (07 December 2019 - 10:19 PM)

Cererile DNS sunt active? as putea sa aduc un server aici

@  David2003 : (07 December 2019 - 08:23 PM)

bulina ti-am doant

@  I'm Legend : (07 December 2019 - 07:23 PM)

can i get admin pls?

@  I'm Legend : (07 December 2019 - 07:21 PM)

:)

@  I'm Legend : (07 December 2019 - 07:17 PM)

i made video guys

Photo

Reclamatie FlyingTudorE

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

xXFlaneXxPro

xXFlaneXxPro
  • Membri
  • 1 posts
  • Time Online: 1h 6m 8s

Saluatare,probabil aceasta cerere v-a fi ignorata si facuta degeaba din lipsa de repsect. Dar eu oricum o voi face,inutila sau utila nu conteaza.

Tocmai ce am fost banat in urma cu 10 minute pentru nimic. Un membru din Staff,nu am reusit sa ii memorez numele parca incepea cu initiala C .

insa am fost banat pentru nimic,a fost chemat de niste membrii tot de ai staffului: FlyingTudorE si `P1s1cuta` (ceva foarte asemanator)

O voi lua de la inceput,jucam pe o mapa si la un moment dat m-am urcat pe ceva alaturi de un alt player,probabil 'p1s1cuta` insa la un moment dat apare si FlyingTudorE, vine la noi si ma omoara doar pe mine iar pe celalalt amic lasandu-l (adica team intre inamici),apoi am inceput sa il intreb de ce face team si a inceput sa nu dea pasare la vorbele mele iar amicul sau sa ma jigneasca,dupa imi spama gura copile,esti prost etc. si am inceput cearta de acolo,degeaba le spuneam ca nu bagau pasare,l-am intrebat daca scrie undeva in REGULAMENT daca este voie team intre inamici,fara sa ii omoara etc. , a evitat sa raspunda.

El a mai ignorat cererea de ajutor,il intrebam daca ma poate ajuta cu ceva iar el raspundea la misto fara sa ii pese,continuand sa joace. Au mai fost membrii care s-au plans de acest lucru dar nu au facut plangere,unul dintre ei este xOx .

In regulamentul citit de mine nu scria ca este voie team intre inamici,block sau free era scris dar team nu era. El a presupus ca au voie chiar daca nu a specificat nimeni acest lucru sau daca nu s-a mentionat la cumpararea VIP-ului sau a Admin-ului. Prin urmare banul a fost facut e un membru staff chemat de ei,nu a spus absolut nimic decat m-a strigat,iar dupa a pus un vote nedrept care spunea asa: Sa ii dam ban lui ... (nickname-ul meu)? Variantele erau desigur: da si nu.

Parerea mea este ca nu e corect sa faca acest lucru deoarece majoritatea membriilor vor alege DA din cauza ca membrul este unul din Staff sau chiar ownerul,asa s-ar putea face la orice membru si cu siguranta nici lor nu le-ar conveni. Nici macar nu m-a intrebat ce se intampla. A intrat si a iesit,daca citesti asta sa sti ca ai primit cea ce ai vrut,banuiesc ca sti despre ce vorbesc. As vrea unban dar cu siguranta nu voi avea,probabil persoana chemata a fost cheamata prin intermediul discord sau skype chiar nu stiu dar orice i-ar fi spus (minciuna sigur da) mi-a dat ban fara nici o intrebare depilda: ce s-a intamplat. de ce faci cearta. etc. 

Va multumesc pentru ca ati citit reclamatia,sper sa se faca ceva in privinta asta daca exista o persoana caruia i s-a intamplat acest lucru banuiesc ca aceasta plangere este si pentru ei,doar reclamatia altutei persoane sau tot a acesteia.

Reciteste regulamentul inainte sa comentezi,cei care il stiu deja felicitari.

<3

FlyingTudorE

FlyingTudorE

Moderator Global

• Veterani
  • 264 posts
  • Time Online: 7d 22h 48m 18s

in primul rand nu eu l-am chemat ca daca as fii vrut sa iti dau ban iti dadeam, stai tu calm. Si ca sa stii ca aproape toti care sunt in aceasta comunintate si playerii cu bun simt si care nu se oftica de la orice lucru minor, cei de gasca , etc. ii lasam in pace si noi care avem grad nu ne facem zm aproape niciodata ptc suntem practic "colegi" eu unul nu consider nimic grav ca nu l-am facut zm pe acel vip atata timp cat nu i-am facut free sau block. Poti sa intrebi orice vip de pe sv daca el da in alt vip. ai zis ca in regulament scrie ca nu e voie sa treci fara sa il omori pai na 

• Regulament Admini
  •  Este interzis sa folosesti comanda votemap daca nu ai ajuns la o intelegere cu ceilalti admini prezenti pe server .
  •  Este interzis sa te folosesti de comenzile slap , slay , kick doar pentru a-ti avantaja situatia in joc .
  •  Este interzis sa te folosesti de comenzile slap , slay , kick daca persoana in fapt nu a incalcat nici o regula !
  • Este interzis sa folosesti comenzile zp_ in primele 2 runde ale hartii .
  •  Este interzis sa folosesti comenzile zp_nemesis , zp_Survivor etc .. pe ceilalti admini .
  •  Este interzis sa ceri jeturi jucatorilor !
  • Este interzis abuzul de comenzii zp si amx!!!!
  •  Este interzis sa se dea kick la spectatori !!!
  • Este Stric interzis Adminilor sa foloseasca alt nume decat cel ce il au cu acces!!Caz contrar REMOVE direct

si ca sa stii si tu eu iesisem de pe server si cand am intrat mi-a zis cineva ca ai luat ban cu vote (adica 30 de minute) dar daca inca nu poti intra pe server da ip-ul ca iti dau eu unban.

in caz ca nu ai vazut eu nu ti-am dat nici gag cu toate ca ai folosit un limbaj care merita gag , cat tu cat pisoias.

ma rpet in caz ca nu ai inteles : Daca as fii vrut sa iti dau ban o faceam, nu era nevoie sa chem pe cineva.

daca e ceva ceva grav ca am trecut pe langa un vip fara sa ii fac ceva astept sa imi dea Sup sentinta

ֆʊքɛʀɨօʀ

ֆʊքɛʀɨօʀ

In Good We Trust

• Membri
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,309 posts
  • Time Online: 111d 8h 26m 44s

Topicul trebuia facut aici http://www.ilegalzon.../21-reclamatii/

Legat de treaba cu atacarea intre VIP/Admini, nu este obligatoriu sa se atace sau sa nu se atace. Fiecare joaca dupa placul sau.
Vrea sa il atace, il ataca. Nu vrea, nu-l ataca.

@FlyingTudorE si tu fii mai receptiv cu ei. Daca te intreaba de laser, binduri, forum, donatii...etc raspunde-le.

@xXFlaneXxPro data viitoare sa atasezi si niste imagini...ceva dovezi. Daca inca nu poti sa intri pe server, scrie-i unui admin si da-i ip-ul sa te debaneze.

T/C